Gry ortograficzne

Gry ortograficzne są często poszukiwane przez internautów, zapewne jako ciekawa alternatywa bądź uzupełnienie dla programu edukacyjnego.

Dominuje przekonanie, iż grając w grę ortograficzną dziecko bawi się i jednocześnie uczy ortografii. A postać gry powoduje, iż dziecko robi to bardzo chętnie.

Jako grę lub zabawę ortograficzną można traktować rebus lub zgadywankę. Gra ortograficzna może również oznaczać grę komputerową.

Gra ortograficzna Zeta w krainie trudnych wyrazów została stworzona jako połączenie koncepcji list wyrazów, które zostały opracowane przez mgr Zdzisławę Saduś i wykorzystane w jej zeszytach ćwiczeń ze “strzelanką” i grą labiryntową.

Tytułowa Zeta, czarownica, której środkiem lokomocji jest miotła, porusza się w labiryncie i strzela do poruszających się wyrazów. Strzelanie ma odbywać się z zgodnie z poleceniem.

Typowe gry labiryntowe cieszą się bardzo dużą popularnością począwszy od czasów, gdy komputery ośmiobitowe zawitały pod strzechy. Gra ortograficzna Zeta wyrabia refleks i pozwala ćwiczyć znajomość list wyrazów np. listy wyrazów z ó niewymiennym.

Gra ortograficzna Zeta w krainie trudnych wyrazów może być ciekawym i przyjemnym urozmaiceniem w nauce ortografii.

Zamów teraz grę ortograficzną. Cena 77zł brutto. Formularz zamówienia pod obrazkami.

zeta1

zeta-splash

Zamawiam grę ortograficzną Zeta w krainie trudnych wyrazów za 77zł brutto.

My pokrywamy koszty przesyłki. (tel.: 664 15 99 33)


Imię: *
Email: *
Nazwisko:

Nazwa:

NIP:

Miasto:

Kod_pocztowy:

Ulica:

Nr domu:

Nr_lokalu:

telefon:

Uwagi: